Aurela Gaçe, dedikim bashkëshortit: Rrallë shpreh atë që ndjej për ty në publik...

Me anë të një postimi të gjatë dhe të ndjerë në llogarinë e saj personale në Facebook, këngëtarja Aurela Gaçe i ka dedikuar disa fjalë bashkëshortit të saj.

Në postimin e saj, këngëtarja tregon për mbështetjen dhe dashurinë që merr çdo ditë nga njeriu i saj i zemrës.

Më sipër postimi i polotë i këngëtares. /albeu.com/

Shtuar më 22/03/2017, ora 21:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori