Aurela Gaçe zbulon dhuratën që mori nga Rama
Pëlqej
Aurela Gaçe katër ditë më pare festoi ditëlindjen, meqë rast pranoi shumë urime nga familjarët, miqtë dhe kolegët, shkruan lajmi.net.

Krahas urimeve, këngëtarja pranoi edhe dhurata për këtë datë të veçantë, e një prej tyre e ndau me ndjekësit në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për dhuratën që mori nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e që është një shishe verë.
Shtuar më 20/10/2018, ora 17:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori