Aurela Gaçe bën të lumtur djalin e Dr. Florit (FOTO LAJM)

Këngëtarja Aurela Gaçe ishte një nga mikeshat dhe bashkëpunëtoret e ngushta të Dr.Florit e cila shpesh herë shkruan për mungesën e këngëtarit.

Por duket se dje ajo e ka bërë shumë të lumtur djalin e doktor Florit, Danjelin.

Të dy duken se po kënaqen në prezencën e njëri tjetrit. /albeu.com/
Shtuar më 23/03/2018, ora 09:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori