Aurela Gaçe bën "namin" teksa këndon në dasmën e Xhensilës (VIDEO)
Padyshim që Dasma e Besit dhe Xhenilës pati një bujë shumë të madhe dhe akoma nuk ka pushuar në rrjetet sociale.

Të ftuarit VIP shkëlqyen në këtë event dhe mesa duket janë kënaqur vërtet shumë sepse atmosfera ishte e ndezur në maksimum.

Një nga të ftuarat speciale në këtë dasmë ka qenë edhe këngëtarja energjike Aurela Gaçe.

Ajo ka kenduar një këngë dhe të gjithë janë emocionuar.

Videon e gjeni më lart. /albeu.com/

Shtuar më 02/09/2017, ora 13:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori