Aulona dhe Isida me kërcim me pullë të kuqe, plas sherri në DWTS (FOTO LAJM)

Mbrëmja e djeshme e spekataklit të kërcimit “Dancing with the Stars”, kwrcimet ju dedikuan kwrcimeve tw guximshme.

Gazetarja Aulona Musta si dhe balerina Isida kanë përformuar një kërcim erotik, duke i lënë të gjithë me gojë hapur, duke kërcyer mbi tub.

Por duket se Alfred Kaçinari, nuk i ka vlerwsuar ashtu si vajzat e prisnin. Sipas Aulonës, ajo meriton të vlerësohet me 10-të, pasi Alfredi nuk e ka vlerësuar asnjëherë me notën maksimale.

Në debat, ndërhyri edhe Juli, i cili i tha Aulonës se nuk do ta vlerësojë me notë të mirë sot sepse ai është kundër këtij kërcimi sensual midis dy femrave.

Sakaq, Aulona theksoi se nuk është ky mesazhi që duhet të jepte. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2018, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori