Atdheu dhe Sindit kapen "mat" në momente intime, Melisa: Si Mevlani i dytë (FOTO LAJM)

Në puntatën e djeshme në Përputhen Prime, Atdheu dhe Sindi diskutuan me njëri-tjetrin në lidhje me marrëdhënien e tyre.

Atdheu shprehu një lloj pëlqimi ndaj Sindit, por shtoi se takimi me Melisën ka qenë tepër i afërt.

Por ndërkohë moderatorja Bora Zemani nxorri pamjet filmike të regjistruara me celular nga një puntatë e kaluar. Atdheu ishte i mbështetur në karrigen e Sindit dhe ajo i prek fytyrën.

Kjo ngjalli shumë debat dhe xhelozi nga ana e Melisës, e cila i tha:

“Më dukesh si Mevlani i dytë, s'të dua kështu”.

Shtuar më 25/01/2021, ora 10:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori