Aspak konkurencë, “puthje” për Elvanën nga Besa (FOTO LAJM)

Besa dhe Elvana duket se nuk kanë aspak konkurencë mes tyre, ndërsa shpesh ato shihen jo vetëm me veshje identike, por dhe inkurajojnë njëra-tjetrën. Besa Kokëdhima ka vetëm pak ditë që ka publikuar këngën e saj më të re “Zejemër”. Me anë të një fotoje në Instagram, ajo ka bërë shenjën e puthjes, duke i'u referuar këngës më të fundit të Elvana Gjatës. Fotoja është postuar nga vetë Elvana, e cila ka falenderuar Besën për mbështetjen e saj. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2014, ora 17:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori