Askush s’ia pa bashkëshortin, Grida Duma prezanton djalin e saj simpatik (FOTO LAJM)

Grida Duma është një ndër politikanët më të komentuara në Shqipëri.

Dhe kjo jo vetëm falë pozicionit dhe rolit që ka brenda Partisë Demokratike por edhe për pamjen e saj shumë tërheqëse.

Përtej politikës, deputetja Duma ka zgjedhur t’a mbajë private pjesën e familjes duke mos postuar rreth bashkëshortin apo djalit të saj.

Por, pamje e djalit të saj nuk është më sekret. Duma e ka zgjedhur atë partner për t’a shoqëruar në ditëlindjen e këngëtares shumë të njohur Elvana Gjata, ku u mblodhën figurat më të komentuara në politikë, biznes e shoëbiz.

Siç mund t’a shihni në foton më sipër, djali i demokrates tashmë është i rritur ndërkohë veshja e tij serioze e bën të duket si një “biznesmen” i ri. /albeu.com/

Shtuar më 06/02/2018, ora 15:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori