Askush nuk e dinte, Dafina dhe kjo këngëtare qenkan kushërira
Gjithmonë ka interes për të mësuar më shumë rreth lidhjeve të gjakut mes personazheve të njohur shqiptarë. Për disa i dimë prej kohësh lidhjet e tyre, mirëpo gjithmonë ka vend për të mësuar më shumë.

Nuk e dimë nëse e dinit këtë detaj, mirëpo Dafina Zeqiri dhe këngëtarja e njohur Teuta Selimi qenkan kushërira. E ftuar në emisionin “Mirage”, Teuta e ka zbuluar këtë detaj kur i është dashur të zgjedhë mes Elvana Gjatës dhe Dafina Zeqirit. Teuta i ka vlerësuar të dyja si artiste, mirëpo ka zgjedhur Dafinën për shkak të lidhjeve familjare.

“Të dyja janë shumë të mira, mirëpo me Dafinën kemi edhe lidhje familjare. E kam kushërirë. Prandaj do të zgjedh atë”,-është shprehur Teuta shkruan class.

Pra, e mësuat? Teuta dhe Dafina qenkan kushërira!
Shtuar më 23/02/2019, ora 21:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori