Askush nuk e dinte, Bes Kallaku kishte kushërirën në këtë Këngë Magjike

Bes Kallaku ishte sërish edhe këtë vit pjesë e Këngës Magjike dhe bëri të qeshë tërë publikun si githnjë.

Mirëpo, askush nuk e dinte se Bes Kallaku kishte lidhje gjaku me njërën prej këngëtareve të reja që mori pjesë në "Këngën Magjike" këtë vit.

Bëhet fjalë për Uendi Mancakun, e cila ka publikuar një foto me Besin në Instastory.

"Kusho", ka shkruar Uendi krahas pozës me aktorin e humorit.

Edhe këtë nuk e dinim. /albeu.com/
Shtuar më 10/12/2018, ora 22:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori