As më shumë dhe as më pak, Bleona shndërrohet në policen më seksi

Këngëtarja Bleona Qereti nuk i ndal provokimet.

Këtë herë ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur tërësisht me të zeza mjaft seksi dhe me një veshje që të kujton uniformat e policisë.

Nuk është hera e parë që e shohim Bleonën mjaft seksi dhe në formë të mrekullueshme fizike.

Bleona është gjithnjë në qendër të vëmendjes si prej fotove ashtu edhe me deklaratat e saj të ndryshme.
Shtuar më 21/12/2017, ora 22:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori