Artistët me xhavahirë në dhëmbë (FOTO-LAJM)

Në mbrëmjen e MTV Video Music, Katy Perry është paraqitur shumë tendencioze. Me fustanin e saj të mahnitshëm të realizuar nga koreani Emanuel Ungaro, Perry ka qenë në qendër të fotografëve.

Madje ajo ka pozuar duke bërë edhe agresiven për të treguar xhevahirët e vendosur në dhëmbët e saj. Mirëpo kjo nuk është pritur mirë pasi është etiketuar si një veprim-kopjim.

Edhe mbretëresha e Popit, Madonna kishte "kopjuar" look nga Rappers. Duket se vendosja e xhevahirëve tek dhëmbët është tendenca më e fundit pasi mund të përmendim edhe këngëtarë të tjerë që kanë përqafuar një gjë të tillë.

Rihanna, Kesha dhe Justin Bieber kanë "zbukuruar" dhëmbët e tyre me metale të çmuara dhe gurë. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2013, ora 14:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori