Arta Elezaj nis pushimet, shfaqet provokuese (FOTO LAJM)

Aktorja e njohur, Arta Elezaj bën një jetë luksoze, veshjet e kushtueshme dhe pushimet në vendet më të bukura në botë janë disa nga gjërat që e karakterizojnë jetën e saj.

Edhe imazhi i fundit që ajo ka hedhur në "Instagram" nuk kaloj pa vëmendje, Arta tregoj asetet e saj të formësuara në një fotografi e veshur me një palë bikinkombinuar me kapele e që dukej seksi dhe në super formë.

Arta së fundi pati një eksperiencë edhe në një serial në Shqipëri ku ishte pjese e emisioni Dublex ne TV Klan.
Shtuar më 08/06/2019, ora 11:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori