Arta Bajrami, nostalgjike për klipet
Këngëtarja Arta Bajrami, ka nostalgji për klipet e saj, ndërsa dukej tejet sensuale. Vitet e fundit, këngëtarja ka ndryshuar dukshëm stilin e saj, ndërsa nuk është më provokuese.

Ajo ka ndryshuar që kur është martuar dhe bërë nënë. Shpesh ajo ndjen nostalgji për vitet që kanë kaluar. Arta Bajrami ka kujtuar një klip të vitit 2006, ku ajo është shumë provokuese. Gjithçka është bërë me dije vetëm me anë të një fotoje, të postuar në rrjetet sociale. /albeu.com/

Shtuar më 11/06/2014, ora 18:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori