Arsyen e di vetëm ajo, gazetari i njohur i shpreh publikisht dashurinë Ingritit (FOTO LAJM)

Gazetari i njohur shqiptar, Eraldo Rexho njihet për shoqërinë e ngushtë me shumë prej vajzave të njohura të showbizit shqiptar.

Edhe për shkak të punës Eraldo shihet shpesh në shoqërinë e tyre.

Por së fundmi një InstaStory i gazetarit bëri fansat të dyshojnë.

"Ingrit Gjoni të duaaaa dhe do të të dua gjithmonë, arsyet i di vetëm ti. #youmademyday, shkruan gazetari dhe e shoqeron me disa emoji ku tregon se gjithçka është në kuadër të shakasë./albeucom/
Shtuar më 01/11/2019, ora 15:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori