"Arrestohet" Albi Nako (VIDEO)
Pëlqej
Koreografi i njohur Albi Nako është arrestuar pak më parë nga policia.

Me maska dhe armë në duar, forcat e rendit kanë shokuar të pranishmit ndërsa Nako nuk shihet t’u ketë bërë rezistencë.

Ka qënë portali "Xing" ai i cili ka siguruar këtë video. Por mesa duket kjo do të jetë një shaka e Ermalit për puntatën e rradhës në emisionin e tij.

Na mbetet të presim edhe pak për ta mësuar. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 14:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori