Armina shfaqet në "Javën e Modës" si një profesioniste e vërtetë (FOTO LAJM)

Ajo padyshim që konsiderohet si një femrat më të bukura dhe të diskutuara në showbizin shqiptar momentalisht shkruan Albeu.com.

Prej kohësh ajo e ka kthyer tashmë në një profesion pasionin për modën dhe konsiderohet si një nga blogeret më të suksesshme.

Kështu Armina ka zgjedhur që në kuadër të Javës së Modës të jetë në Milano dhe të mos humbë asnjë moment.

Ajo ka postuar shumë fotografi dhe çaste nga sfilatat e famshme dhe gjithashtu edhe të vetes së saj. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2017, ora 11:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori