Armina poston foton erotike: Kështu duhet ndjerë dashuria (FOTO LAJM)

Pëlqej
Lidhja mes Shkëlzen Berishës dhe blogeres së njohur Armina Mevlanit është një nga lidhjet më të diskutuara dhe që gjithmonë ia shprehin dashurinë njëri tjetrit edhe në rrjete sociale.

Madje vetëm pak kohë më parë ata kanë festuar 3-vjetorin e lidhjes së tyre.

Armina është shprehur në intervista të ndryshme se ata do të hidhnin së shpejti hapa në marrëdhënien e tyre.

Këtë herë ajo ka postuar një foto erotike në Instagram ku ka treguar sesi duhet në fakt të ndjehet dashuria. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2018, ora 22:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori