Armina Mevlani si Sophia Loren: Ja 50 hijet e mia (FOTO LAJM)

Armina Mevlani është një nga vajzat më të përfolura në Shqipëri. Edhe pse vetëm 26 vjeç ajo ka arritur shumë suksese. Nisi karrierën në Miss Shqipëria ku rrëmbeu kurorën e më të bukurës, më pas vazhdoi si prezantuese, e tanimë një sipërmarrëse dhe blogere.

Por së fundmi Armina ka postuar një set fotosh me bikini, duke i etiketuar si më të preferuarat e saj. Me rroba banje në ngjyrën bordo, e ulur mbi rërë në breg të detit, Armina është krahasuar nga miqtë me aktorën ikonë të bukurisë italiane, Sophia Loren.

Pikërisht këtë foto ajo e shoqëron me diçiturën “50 shades of mine”, një shprehje kjo që nënkupton shumë, duke u nisur nga filmi erotik “50 hijet e Greit”. /albeu.com/

Shtuar më 21/10/2017, ora 12:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori