E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
Armina Mevlani shijon pushimet, Shkëlzeni i bën komplimente romantike publikisht (FOTO LAJM)

Blogerja Armina Mevlani ka publikuar foto nga pushimet e saj në ishullin grek të Scorpios në Mykonos.

Dhe sigurisht si një blogere e vërtetë ka postuar pafund foto nga plazhi, e veshur me rroba-banje të gjelbëra.

Krahas fotove të tilla aq provokuese, nuk kishte si të mungonte edhe komenti i të fejuarit të saj, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenit.

“Lulja më e bukur,”– shkruan ai krahas fotove të postuara nga Armina. Edhe pse nuk dihet përse ai nuk i është bashkuar modeles për t’i kaluar pushimet së bashku.
Shtuar më 29/07/2019, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori