Armina Mevlani predikon për seksin, ka disa këshilla serioze
Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar.

Karriera e saj si blogere nisi vetëm si një pasion i fshehtë por pastaj solli të ardhura për nusen e familjes Berisha shkruan albeu.com.

E tillë është Armina Mevlani, e cila nuk mungon pothuajse asnjë ditë në rrjetet sociale duke ndarë me miqtë dhe ndjekësit foto nga udhëtime të ndryshme.

Së fundmi e fejuara e Shkëlzen Berishës ka publikuar një fotografi ku duket një libër, dhe ku Armina ka lënë një këshillë.

"Mos bëni seks me të që në takimin e parë, madje ju këshilloj që disa muaj vetëm të njiheni dhe asgjë më tepër".

Kjo hedh dritë edhe mbi mënyrën sesi Armina ka vendosur të ketë lidhjen e saj me Shkëlzenin. /albeu.com/
Shtuar më 20/12/2017, ora 20:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori