E FUNDIT/ Tërmeti shkund Tiranën
Armina Mevlani nxjerr një pikturë nudo dhe flet për seksin (FOTO LAJM)

Armina Mevlani është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale .

Ajo shpesh përflitet për jetën e saj të kushtueshme si dhe për lidhjen me Shkëlzen Berishës,djalit të Sali Berishës.

Këtë herë Armina ka ndarë në Instastory mëndimin e saj për seksin.

‘Seksi nuk është thjesht një kënaqësi fizike, por edhe një energji që përcillet shpirterisht’ shkruhet në postimin e blogeres.


Shtuar më 27/01/2019, ora 12:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori