Armina Mevlani me pushime, ndan dhe disa foto të “nxehta” (FOTO LAJM)

Pëlqej
Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani ndodhet për pushime. Andaj nuk kishin se si të mungonin disa fotografi të saj të “nxehta

E dashura e Shkelzen Berishes nuk përton që të tregojë edhe më shumë se që duhet.

Mevlani jep përshtypje se po jeton ditët më të mira krahë Shkelzenit, i cili u qëndron larg ekspozimeve në rrjetet sociale./albeu.com/
Shtuar më 23/08/2017, ora 22:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori