Armina Mevlani humb peshë në mënyrë drastike, shikoni si duket (FOTO LAJM)

Pëlqej
Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar.

Karriera e saj si blogere nisi vetëm si një pasion i fshehtë por pastaj solli të ardhura për nusen e familjes Berisha shkruan albeu.com.

E tillë është Armina Mevlani, e cila nuk mungon pothuajse asnjë ditë në rrjetet sociale duke ndarë me miqtë dhe ndjekësit foto nga udhëtime të ndryshme.

Këtë herë ajoka treguar se në fakt ka humbur goxha peshë.

Nuk dihet nëse Armina po mban ndonjë dietë apo cdo gjë ka ardhur natyalisht. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2017, ora 22:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori