Armina Mevlani dhe Erik Fullani shokë të ngushtë, ja dëshmia (FOTO LAJM)

Blogerja e njohur dhe ish missi shqiptar Armina Mevlani ka një raport të ngushtë shoqëror me Erik Fullani.

Djali i ish guvernatorit të Shqipërisë ka postuar një foto në rrjetin social Instagram ku qëndron në mes të një autostrade.

Ndër komentet e shumta ka rënë në sy ajo e partneres së Shkëlzen Berishës.

"Ka për të shtyp nei makin o njish", i shkruan Armina me humor.
Duket se dy të rinjtë i përkasin të njëjtit rrethi shoqëror ku mbizotëron jeta e luksit./Albeu.com/
Shtuar më 15/03/2017, ora 10:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori