Armina dhe Shkëlzeni "zihen" për macen e Sadijes

Mes Arminës dhe Shkelzenit së fundmi ka ndodhur një sherr publik, por që më pas është futur për të komentuar edhe një person i tretë.

Ndërsa Armina tregonte se ishte e lumtur me macen e saj, Shkelzeni i ka kërkuar ta korrigjojë se nuk është macja e saj.

Një mikeshë e Mevlanit shkruan më vonë që të gjithë zihen për macen Findu Pindu, gjë e cila na rrisjell në kujtesë përplasjen mes Arminës, Shkëlzen Berishës dhe ish-bashkëshortes së tij, Sadije.

Kujtojmë këtu që Sadija pak kohë më parë akuzoi Arminën dhe Shkelzenin se nuk po i kthenin kafshët shtëpiake, madje ajo arriti të merrte vetëm një nga tre macet dhe dy të tjerat i mbajtën Armina dhe Shkelzeni. /albeu.com/

Shtuar më 01/03/2017, ora 23:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori