Armina dhe Shkëlzeni bashkë në hapjen e qendrës së autizmit (FOTO LAJM)

Çifti Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha këtë herë janë parë përkrah njëri-tjetrit në një qendër të re për autizmin në Tiranë, të hapur nga Presidentja e Fondacionit “Fëmijët Shqiptarë”, zonja Liri Berisha.

foto vihet re se Armina ka veshur fustan të zi dhe me taka të larta, ndërsa partneri i saj Shkëlzeni, bisedon me dy zonja të pranishme në qendrën e hapur për fëmijët me probleme autike, nga nëna e tij Liria.

Kjo është një tregues tashmë se Armina pak nga pak po bëhet pjesë e aktiviteteve më të rëndësishme që krijohën nga familja e të dashurit të saj. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2015, ora 16:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori