Arjan Çani i shkruan Stresit pas daljes nga burgu (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kujtojmë se sapo doli nga burgu ai publikoi një video në Instagram ku shfaqej duke tymosur një cigare hashash.

Kjo nuk është hera e parë që Stresi shkon pas hekurave

Ndërkohë Stresi ka ndarë ën profilin e tij një mesazh që i ka dërguar moderatori Arjan Çani i cili e ka ftuar të jetë pjesë e emisionit "Zonë e Lirë" dhe nga përgjigjia e tij nuk e ka refuzuar ftesën e gazetarit. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2018, ora 12:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori