Arilena Ara ngre temperaturat në SHBA (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, ndodhet në Kaliforni për të pushuar.

Ajo ka ndarë me fansat disa foto, me të cilat tregon se përvecëse është një këngëtare e talentuar ajo është dhe shumë seksi. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2019, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori