Ariana Grande ndahet nga i dashuri
Angazhimet profesionale duket se ka qënë shkaku i ndarjes së Ariana Grande dhe Big Sean. Prej disa javësh ata nuk janë më pranë njëri-tjetrit, duke i'u përkushtuar me kohë të plotë profesionit të tyre.

Pas 8 muajsh së bashku, Ariana Grande dhe Big Sean i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Lajmi është bërë i ditur nga një përfaqësues i çiftit, i cili tha se Grande dhe Big Sean mbeten miq të mirë. /albeu.com/

Shtuar më 21/04/2015, ora 11:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori