Ariana Grande mbërrin në Mbretërinë e Bashkuar koncertin “One Love Manchester”(FOTOLAJM)

Rreth kësaj teme:

Vetëm dy ditë kanë mbetur deri në koncertin e ardhëm të këngëtares së famshme Ariana Grande i cili do të mbahet më 4 qershor .
Ariana tashmë veçse ka mbërritur në Mbretërinë e Bashkuar me një aeroplan privat për të performuar në koncertin e saj “One Love Manchester”.

Ylli mbante një xhaketë të bardhë dhe pantallona të gjera gri ndërsa po ecte poshtë shkallëve të avionit të saj privat teksa mbante dy çanta në dorë.Një roje e besuar e sigurisë mund të shihej pranë makinës së saj.

Organizatorët e koncerteve po rrisin sigurinë në koncert, në mënyrë që të kujdesen për dhjetëra mijëra tifozë që do të jenë atje.

koncertin e radhës, Arianën do ta shoqërojnë edhe këngëtarë të tjerë si Justin Bieber, Katy Perry, Coldplay, Take That dhe Miley Cyrus./Albeu.com/
Shtuar më 02/06/2017, ora 13:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori