Arian Çani tenton të puthë Kejvinën në buzë (FOTO LAJM)

I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” është moderatori i njohur dhe shumë i komentuar, Arian Çani i cili në këtë intervistë ka zbuluar shumë të pathëna e ka argëtuar publikun.

Kur ka ardhur radha e Kejvinës për të dalë në skenë e për të bërë pyetjen e saj, Çani nuk i ka rezistuar dot bukuroshes bjonde.
Moderatori i “Zonë e lirë” u afrua ta puthë në buzë, por Kejvina direkt u largua duke e lënë Çanin me gisht në gojë.


Shtuar më 05/05/2018, ora 22:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori