Arian Çani nuk duron dot më, merr vendimin e papritur (FOTO LAJM)

Pëlqej
Gazetari dhe drejtuesi i emisionit "Zonë e Lirë" në Tv Klan, Arian Cani është bërë më në fund pjesë e rrjetit social Instagram.

Ka qënë "Sophia" ajo e cila ia ka nxjerrë këtë sekret.

Ajo i ka publikuar një foto duke shpërndarë profilin e tij zyrtar. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 13:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori