Argjentina shfaq ecurinë e shtatzënisë (FOTO LAJM)

Argjentina Ramosaj, ecurinë e shtatzënisë e ka ndarë vazhdimisht me të gjithë miqtë e saj dhe fansat në Instagram.

Kësaj radhe ajo ka publikuar edhe një foto, ku duket se po e pret me padurim ardhjen në jetë të vogëlushit të saj, i cili rritet dita-ditës. /albeu.com/
Shtuar më 05/04/2015, ora 13:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori