Argjentina Ramosaj jep lajmin e shumëpritur për fansat e saj
View this post on Instagram

30.11.20

A post shared by Argjentina Ramosaj (@argjentinaramosaj) on

Këngëtarja e njohur Argjentina Ramosaj ka dhënë lajmin e shumëpritur për fansat e saj.

Ajo po rikthehet me këngë të re, që kësaj radhe do të jetë në gjuhën angleze dhe titulli i saj është “Who am I”.

Përmes një postimi në Instagram, Argjentina bëri të ditur se kënga e re do të publikohet më 30 nëntor.

Kujtojmë që bukuroshja ka disa kohë që ka qenë në heshtje në fushën muzikore. Ka qenë muaji korrik, që Argjentina publikoi projektin “Pishman” në duet me Young Zerkën, që mori afro pesë milionë klikime.
Shtuar më 11/11/2020, ora 13:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori