Arditi publikon videon qesharake, Bes Kallaku i bën të gjithë të qeshin ( VIDEO)
Moderatori shumë i dashur për publikun Ardit Gjebrea ka publikuar në rrjete sociale një video ku shfaqet duke xhiruar seritë e reja të rubrikës “Për drekë me mua”.

Në Instagram ai ka postuar një video ku ka treguar se këtë herë të ftuar do të jenë aktori Bes Kallaku, aktori Erion Isai dhe moderatorja Arjola Shehu.

Por gjithashtu Arditi ka sjellë për ndjekësit e tij momente nga xhirimet.

“Ja çfarë i ndodh operatorit të zërit gjatë xhirimeve kur ngre zërin,”-përfundon Arditi. Pas këtij momenti të gjithë kanë shpërthyer në të qeshura. /albeu.com/
Shtuar më 29/03/2018, ora 16:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori