Arditi mbaron pushimet verore, së shpejti në ekran (FOTO LAJM)

Ardit Gjebrea sezonin veror e ka deklaruar të mbyllur. Këtë mesazh ka përcjellë për të gjithë fansat dhe miqtë e tij në Instagram, teksa e ka shoqëruar bashkë me një foto.

Ndonëse Arditi do dëshironte më shumë pushime, nga ana tjetër të lumtur janë të gjithë ndjekësit e tij tashmë të rregullt, të cilët po presin startimin e një cikli të ri emisionesh dhe spektaklesh. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 10:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori