Arditi i nxjerr "sekretin", sa vjeç është Andresa Ambrosio?
Pëlqej
Andresa Ambrosio është dora e djathtë e Ardit Gjebreas në të "Dielën Shqiptare".

Si një ndër emisionet më të ndjekura në Shqipëri, Andresa tashmë është një shqiptare e vërtetë.

Pavarësisht se ka akoma probleme me gjuhën shqipe, ajo është e dashuruar pas vendit tonë dhe si duket s'ka ndërmend të largohet.

Por sa vjeç është Andresa?

Gjatë emisionit të sotëm, Arditi e pyeti live atë për moshën dhe ajo pa asnjë problem, tha të vërtetën.

E bukura e të "Dielës Shqiptare", Andresa është 33 vjeç por s'duket asnjë ditë më shumë se 23 vjeç. /albeu.com/

Shtuar më 18/03/2018, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori