Ardit Gjebrea tregon se çfarë bën pas punës (FOTO LAJM)

Ardit Gjebrea është një nga artistët më të pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ai është një moderator shumë pozitiv dhe i dashur i cili gjithmonë bën për vete me karizmën dhe thjeshtësinë e tij.

Ndryshe Arditi njihet si figura kryesore e emisionit 'E diela shqiptare",e cila duhet thënë ka bërë pas vetes shumë teleshikues.

Arditi në një postim në instagramin e tij ka ka treguar se si është dita e tij në përfundim të punës.

‘Edhe një foto pas mbarimit të punës’-shkruan ai krah fotos i rrethuar me koleget e punës mes të cilave duket dhe Andresa. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 14:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori