Ardit Gjebrea revoltohet me Kastro Zizon
Kastro Zizo reagoi dje nëpërmjet një statusi në “Facebook” për mënyrën se si e kishin votuar. Ai u shpreh i indinjuar për faktin që disa kolegë të tij nuk e kishin votuar me shumë pikë në “Kënga Magjike”.

Kjo çështje u bë pjesë debati edhe tek e “E diela shqiptare”.

“Më mirë më jep 0 pikë sesa 1 pikë!”, u shpreh Kastro.
Me 1 pikë Kastron e kishte votuar Klint Çollaku.

Reagimi i Arditit ishte i menjëhershëm. Ai i nxori listën e pikëve që ka dhënë Kastro, ku shihet se dhe ai i ka dhënë shumë pak pikë për Klint Çollakun.

Në këtë moment ndërhyri edhe Kliti, i cili tha se e dinte që Kastro nuk do e vlerësonte me shumë pikë edhe pse i kishte thënë që kënga ishte perfekte. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2017, ora 11:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori