Ardit Gjebrea nis pushimet, por nuk do ta besoni me kë (FOTO LAJM)

Moderatori i njohur ka filluar pushimet.

Ardit Gjebrea si rrallë herë nuk shoqërohet nga familja në këto ditë pushimi.

Ai dhe opinionisti Olti Curri janë nisur drejt Turqisë.

‘Filluan pushimet’ shkuan ai krah fotos me Oltin pak para nisjes së fluturimit. /albeu.com/

Shtuar më 19/06/2017, ora 18:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori