Ardit Gjebrea "inatoset keq", fshin të gjithë miqtë në Instagram por…ndjek vetëm një person

Moderatori i njohur, Ardit Gjebrea ka befasuar me një gjest të fundit.

Edhe pse e ndjekin një numër i madh njerëzish, ai edhe ata që dikur i ndiqte ka vendosur ti heq të gjithë, përveç një personi.

Bëhet fjalë për bashkëshorten e tij Anilën dhe askënd tjetër, madje as të birin.

Si duket ai nuk e ka në interes ta dijë se çfarë po bëjnë të tjerët./Albeu.com/
Shtuar më 19/02/2017, ora 08:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori