Ardit Gjebrea dhe Olti Curri ikin bashkë për pushime (FOTO LAJM)

Pëlqej
Të dy këto personazhe mjaft të ndryshëm në profilin e tyre në televizon megjithatë ka ndodhur që shpeshherë të bashkohen në nisma të ndryshme.

Këtë rradhë ajo që i ka bashkuar janë pushimet.

Bëhet fjalë për blogerin Olti Curri dhe për moderatorin Ardit Gjebrea. Të dy kanë publikuar në profilet e tyre në rrjete sociale foto nga avioni ku kanë treguar se sapo janë nisur sebashku .

Olti dhe Arditi janë drejtuar për në plazhet e Turqisë e pikërisht në Antalia.
/albeu.com/
Shtuar më 19/06/2017, ora 10:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori