Ardian Bujupi thotë se s’do të ketë mëshirë në 2018-ën
Pëlqej
Ardian Bujupi po përgatitet për vitin 2018">2018!

Këngëtari ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram me anë të së cilës ka paralajmëruar gjëra të reja, pasi që nën foto Bujupi shkroi: “2018">2018, nuk ka mëshirë”.

Ky vit që tashmë po e lëmë pas padyshim se ishte jashtëzakonisht i suksesshëm për artistin. Vlen të përmendet bashkëpunimi me Capital T me titull “Andiamo” i cili në youtube ka mbledhur më shumë se 30 milionë, dhe ka qenë njëra ndër këngët më të dëgjuar prej verës e deri më tani.

Po presim çfarë ka për të na sjellë Ardiani. /albeu.com/
Shtuar më 17/12/2017, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori