Ardian Bujupi kërkon nuse, premton dhurata luksoze
Këngëtari shqiptar i hitit "Çika çika", Ardian Bujupi është jo vetëm shumë i pëlqyer për këngët e tij të cilat kthehen menjëherë në hite, por edhe për pamjen tërheqëse.

Shumë vajza çmenden pas Ardianit, por siç duket ai është beqar dhe në kërkim të një vajze për tu martuar.

Të paktën kështu lë të kuptohet postimi i tij i fundit ku mbi makinën e tij luksoze, Ardiani ka vendosur disa kartona Versace, Gucci, Louis Vuitton etj shkruan xing.al.

"Kush do të martohet me mua të bëjë screenshot", shkruan këngëtari e me siguri shumë vajza i kanë bërë screenshot kësaj fotoje.
Shtuar më 08/07/2018, ora 16:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori