Ardian Bujupi bën lëmsh ndjekësit, mohon lidhjen që sapo konfirmoi (FOTO LAJM)

Këngëtari i njohur shqiptar Ardian Bujupi konfirmoi lidhjen e tij me Sabrine Khan, kërcimtaren indiane e cila ishte pjesë e një klipi të tij disa muaj më parë.

Por sot, këngëtari doli publikisht dhe i mohoi të gjitha lajmet që thanë se këngëtari është në një lidhje dashurie me vajzën në fjalë.

Përmes një postimi në Instastory, ai u shpreh se “Juliet” në këngën “Juliet” është e shkuar e harruar, duke treguar se ka pasur një romancë dikur mes tyre.

Shtuar më 19/10/2020, ora 11:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori