Ardi Daullxhiu ka një mesazh për Ilir Metën dhe Ermal Mamaqin (VIDEO)
Pëlqej
I mjeri më i famshëm në Shqipëri i njohur si Ardit Daullxhiu ka folur në një video të hedhur nga aktori i humorit Bes Kallaku ku i është drejtuar disa personazheve të njohur publikë.

Së pari ai i është drejtuar Ermal Mamaqit dhe i ka kërkuar që ta ftojë në emicionin e radhës të "Xing me Ermalin" dhe i ka kujtuar se Ermali se mbajti fjalën që i dha se do i organizonte dasmën.

Pastaj ai ka përshëndetur Ilir Metën dhe i ka kërkuar që ta ndihmojë sepse jeton vetëm në një dhomë.

Se fundmi Ardi i njohur ka shprehur vlerësimet e tij për Edi Ramën dhe Erion Veliajn. Le të urojmë që ti plotësohen kërkesat. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2017, ora 16:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori