Arben Derhemi fotografohet nga shtrati i spitalit, si është gjendja e aktorit (FOTO LAJM)
Arben Derhemi është aktori i mirënjohur shqiptar dhe shumë i dashur për publikun.

Por kohëve të fundit jo çdo gjë po shkon ashtu si duhet. Arbeni ka kaluar një gjendje jo të mirë shëndetësore.

Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur së fundmi aktori në llogarinë e tij në Instagram, ku ka publikuar një foto nga shtrati i spitalit duke na lajmëruar se tani gjithçka ka kaluar dhe ai famirësisht është mirë.

Nuk dihet çfarë ndërhyrjeje i është nënshtruar aktori, por e rëndësishme është që çdo gjë ka shkuar mjaft mirë.

Shtuar më 27/02/2020, ora 15:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori