Arbana zbulon surprizën e programit më të ri që do të prezantojë
Moderatorja dhe autorja e programit “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana Osmani nuk do të jetë vetëm në autorësinë e këtij programi.

Së bashku me të do ti bashkohet edhe gazetari i njohur i showbizit shqiptar Eraldo Rexho, i cili krahas programitpasdites në TVSH dhe drejtimit të revistës Who do të nisë edhe këtë sfidë të re.

Padyshim priten plot surpriza nga Arbana.
Shtuar më 10/10/2017, ora 16:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori