Arbana tregon për herë të parë fytyrën e njeriut më të rëndësishëm në jetën e saj

Një prej moderatoreve më të njohura të ekranit shqiptar, Arbana Osmani, është munduar gjithmonë ta mbajë larg syrit të mediave jetën e saj private dhe të birin 3-vjeçar, Jonin.

Rrallëherë ajo ka ndarë me ndjekësit foto të vogëlushit, ku ai shfaqej i kthyer me kurriz, pasi Arbana preferonte të mos ja tregonte fytyrën.

Mirëpo siç e shohim, ditën e sotme moderatorja ka ndërruar mendje shkruan xing.al.

Ajo ka lëvizur jashtë Shqipërisë për të kaluar një fundjavë të qetë me të birin dhe për herë të parë moderatorja ka treguar më shumë se zakonisht nga portreti i tij, të cilin e ka fotografuar teksa shikon kafshët në kopshtin zoologjik që kishin vizituar.
Shtuar më 13/10/2018, ora 16:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori